ГОЛЕМО CBD GUMMIES

 

ГОЛЕМО CBD GUMMIES

 

ГОЛЕМО CBD GUMMIES

СТАНЕТЕ КЛИЕНТ НА ​​ГОЛЕМО ПРОДАЖБА B2B CBD

Трговија на големо CBD Gummies

Трговија на големо CBD гуми за џвакање од Global Cannabinoids се достапни во повеќе облици и големини. Нашите CBD Gumdrops со стандардна големина се целосно вегански и внесени преку комерцијален процес што го развивме за да обезбедиме точно дозирање и тестирање. Нудиме многу природни вкусови како што се портокал, јагода, грозје, лубеница, лимон, цреша и јаболко. Ние веруваме дека висококвалитетниот CBD производ треба да им се допадне на потрошувачите дури и ако го отстраните THCV Gummies и CBD од самиот производ.

Ова е една од многуте причини зошто Глобалните канабиноиди се продаваат на големо и на големо ЦБД гуми се избраниот CBD гума за некои од водечките брендови во индустријата за канабис. Вкусот е критична компонента за производство на висококвалитетен CBD гумен што ќе се продава на пазарот. Нашиот тим за развој на производи CBD тесно соработува со водечките експерти за вкус во светот за да се осигура дека нашите 100% инфузирани вегански CBD гуми не само што точно се тестираат, туку имаат одличен вкус!

Ние го произведуваме нашето големо и големо ЦБД гуми во еден од нашите GMP капацитети кои се специјализирани за производство на гуми за џвакање. Во овие капацитети не се произведуваат други производи кои се од квалитетна храна, кошер и под строги упатства за производство на јастиви CBD.

Сите наши гуми за џвакање CBD на големо се тестираат од трета страна повеќе пати пред да бидат пописни и подготвени за дистрибуција како рефус или CBD на големо производ, а CBD производ со бела ознака, Или приватна етикета CBD гумен производ. Можеме да се справиме со сите аспекти на вашата нарачка, од дизајн на лого и пакување до флаширање и етикетирање до испорака на големо.

Трговија на големо со CBD гуми за џвакање
Сликата

Прилагодени формулации за канабиноидни профили за мешање достапни на барање.

 • Достапно како Вистински целосен спектар (<0.3% THC) или Широк спектар нулта THC или чист CBD изолат базиран
 • Достапно во стандардни концентрации на канабиноиди од 10 mg и 25 mg
 • Достапно како CBD на големо или на големо CBD гуми за џвакање
 • Достапно како CBD White Label или Private Label CBD производ
 • Достапно во стандардни шишиња со 30 или 60 брои
 • Целосно веганско направено со пектин
 • 3rd партиска лабораторија тестирана
 • Точно дозирана
 • Секогаш внесен - никогаш не обложен
 • За сопствени мешавини додадете терпени или ботанички средства за специфични ефекти
 • Прилагодете ја вашата моќ и вкусови
 • Капацитет за производство со висок обем

Способноста да се произведе голем волумен на висококвалитетни гуми за џвакање со CBD е една од многуте работи што нè издвојуваат од конкуренцијата. Затоа што ние сме експерти за коноп канабиоид формулации, ги имаме потребните податоци и искуство за да ги знаеме соодветните преголеми количини потребни за да се обезбеди прецизно дозирање на финалниот производ. Месечно произведуваме десетици милиони гуми за џвакање со CBD од коноп и имаме можност да го прошириме производството на CBD за да ја задоволиме вашата побарувачка - без разлика колку е големо!

Нашите клиенти на големо и големо CBD моментално дистрибуираат производи во некои од најголемите канали за дистрибуција на CBD за малопродажба на коноп во светот. Со квалитет кој никогаш не е загрозен, заедно со способноста да се снабдуваат големи количини на CBD гуми за џвакање на големо и на големо, Global Cannabinoids може да биде вистинскиот партнер за вас да го лансирате вашиот CBD гумен или јадлив производ во масовна дистрибуција на малопродажба на пазарот.

Клиентите честопати започнуваат со нашите големопродажни CBD гуми за џвакање со цел да го тестираат пазарот и да ја подигнат свеста за нивниот бренд CBD пред да се преселат во приватна етикета CBD или производна линија на големо CBD. Ние сме експерти за канабиноидни формулации добиени од коноп и можеме по нарачка да произведуваме висококвалитетна веганска гума во форма на квадрати, мечки, овали, капки, црви и многу други облици и големини.

Global Cannabinoids, исто така, има најголема понуда на ретки канабиноиди како што се CBN, CBC, CBG, како и растворливи во вода нано состојки кои можат да се додадат во секоја прилагодена формулација за гуми за џвакање. Ние веруваме дека најквалитетните CBD гуми за коноп содржат состојки со највисок квалитет. Ние нудиме низа ботанички состојки кои клиентите можат да ги комбинираат со CBD или во целосен спектар, широк спектар или чиста CBD форма.

При изборот на прилагоден рефус или на големо CBD гумен за производство на приватна етикета, важно е да се осигурате дека состојките и профилот на вкусот се конзистентни и за вкус и за тестирање. Нашиот внатрешен тим за истражување и развој е достапен за да му помогне на вашиот бренд или компанија да ги избере најдобрите состојки, моќи и вкусови за да се осигура дека вашиот финален производ со CBD ги задоволува вашите стандарди - како и нашите!


Нарачајте сега!
Се вчитува компонентата...

Податоци за производот
Органски вегански гуми за џвакање без THC

Опсег на CBD: .01%-.03% (по маса)
Опсег на THC: 0% THC
ВИСТИНСКИ целосен спектар: Да
изглед: Пастила за џвакање во форма на диск
Вкус: Лимон, Бери, страсно овошје, праска, портокал
Содржи терпени: Да

Рок на траење: 18 месеци неотворено
Начин на чување: Ладно и суво, под 30°C, избегнувајте директна сончева светлина

Бела (не) ознака: MOQ: 3,000 парчиња по SKU - спакувани 30 по шише во бели шишиња HPDE од 150 кубика
Приватна ознака: MOQ: 15,000 парчиња по SKU - спакувани 30 по шише во бели шишиња HPDE од 150 кубика


Трговија на големо со CBD Gummies Lab Testing

СТАНЕТЕ КЛИЕНТ НА ​​ГОЛЕМО ПРОДАЖБА B2B CBD