ПРОДАЖБА НА ГОЛЕМО CBD КРПНИЦИ

 

ПРОДАЖБА НА ГОЛЕМО CBD КРПНИЦИ

 

ПРОДАЖБА НА ГОЛЕМО CBD КРПНИЦИ

СТАНЕТЕ КЛИЕНТ НА ​​ГОЛЕМО ПРОДАЖБА B2B CBD

Трговија на големо CBD закрпи

Неколку работи се полесни за употреба од нашите на големо CBD закрпи. Едноставно ставете го фластерот на површина од кожата која нема влакна, лосиони и креми. Притиснете нежно и тргнете! Користењето на нашата лепенка за големопродажба на CBD е исто толку лесно како да ставите фластер!

CBD лепенките се одлична алтернатива на CBD апчиња, CBD прашоци, тинктури од CBD масло и други традиционални методи за доставување на CBD масло до телото. Некои од другите придобивки на CBD лепенките вклучуваат леснотија на користење, долг рок на траење, испорака со временско ослободување, практичност, избегнување на дигестивниот тракт и избегнување на метаболизмот од страна на црниот дроб.

Нашите прилагодено произведени CBD лепенки се класифицирани како природен витамински фластер. За разлика од трансдермален фластер, не е потребен рецепт за нашата тематски CBD лепенка, а состојките се целосно природни и направени со регистрирана употреба индустриски коноп CBD. Секој фластер е без вештачки бои, казеин, пченка, бои, млечни производи, јајца, полнила, ароми, глутен, ГМО, латекс, MSG, кикирики, конзерванси, школки, соја, шеќер, јаткасти плодови и тие се сертифицирани од GRAS. Достапно на големо и големо.

Нашите партнери за производство на CBD лепенки на големо можат да произведуваат лепило за тематски канабидиол (CBD) во неколку јачини и големини.

 • Избегнување на ефектот од првото поминување
 • Едноставен и удобен
 • Долго времетраење на акција - 8 часа
 • Контролирана, постојана администрација
 • Целна испорака
 • Без мешање со гастрични и цревни течности
 • Стандарден целосен спектар 40 mg по лепенка
 • Стандардно со лидокаин и ментол
 • Прилагодени јаки и формулации достапни
 • Достапни се прилагодени канабиноидни формулации
 • Достапна е приватна етикета и бела етикета
 • Достапно во јачина од 25 mg, 50 mg и 100 mg
на големо CBD закрпи Сликата

Нарачајте сега!
Се вчитува компонентата...

Податоци за производот
Лепен за локална болка без THC

Вкупен опсег на канабиноиди: 40 mg/единица
Опсег на THC: 0%

Димензии на производот: 4" w X 5" ч
Пакување: Запечатена фолија со патент торбичка (хром/чиста)
Димензии на пакување: 6" w X 5.25" ч
Димензии на етикетата: 3.875” w X 4.75” h (напред и назад)
Рок на траење: 24 месеци неотворено


Трговија на големо со CBD Patch Lab Testing
СТАНЕТЕ КЛИЕНТ НА ​​ГОЛЕМО ПРОДАЖБА B2B CBD