ГОТОВИ ПРОИЗВОДИ НА ГОЛЕМО ПРОДАЖБА CBD

 

ГОТОВИ ПРОИЗВОДИ НА ГОЛЕМО ПРОДАЖБА CBD

 

ГОТОВИ ПРОИЗВОДИ НА ГОЛЕМО ПРОДАЖБА CBD

СТАНЕТЕ КЛИЕНТ НА ​​ГОЛЕМО ПРОДАЖБА B2B CBD

Глобалните канабиноиди ги нудат овие

Завршена продажба на CBD на големо Производи

Готови производи за големопродажба на CBD Трговија на големо CBD бомби за капење

Нудиме бомби за капење богати со канабиноиди од 100 mg со целосен спектар кои обезбедуваат низа есенцијални масла кои ќе ви помогнат да се опуштите, да ги оживеете и смирите болните мускули додека ја негувате кожата.

Готови производи за големопродажба на CBD Трговија на големо со CBD за здравје и благосостојба на животните

Ние нудиме низа CBD производи за животни од сите големини. Од меки производи за џвакање од коноп CBD до органски ладно цедени бисквити и тинктури од коноп CBD. Ние вработуваме некои од водечките ветеринарни професионалци за да се осигураме дека сите наши состојки и формулациите за CBD од коноп се 100% безбедни и ефективни за животните од сите видови.

Готови производи за големопродажба на CBD Трговија на големо CBD Vape масло

Нашето CBD vape масло и е-течности се формулирани со користење само на најбезбедните состојки. Никогаш не користиме витамин Е или неодобрени средства за сечење. Дозволете му на нашиот стручен тим на формулатори на CBD vape прилагодено да ги измеша вашите вкусови или да изберете од нашиот огромен каталог на готови, стабилни на полица CBD формулации за испарување.

Трговија на големо со CBD апчиња, меки гелови и капсули

Нудиме широк спектар на меки гелови, апчиња и капсули CBD сертифицирани со GMP во различни моќи и формули. НИЕ комбинираме CBD со состојки како што е мелатонин за спиење. Можеме да го прилагодиме и вашиот мек гел користејќи канабиноиди како што се CBG и CBN во специфични соодноси и моќи. Од меки гелови со целосен спектар на CBD до формули со нула THC, дозволете нашиот стручен тим да ви помогне да ја изберете најдобрата мешавина од терпен од CBD, CBG или CBN и терпен добиен од канабис. Достапни се ниски минимуми за прилагодени нарачки CBD.

Готови производи за големопродажба на CBD Трговија на големо CBD за нега на кожа

Нашите производи за нега на кожа CBD од коноп се произведени во нашите капацитети ISO 9000/GMP и се формулираат со состојки со највисок квалитет. Нашиот стручен тим има над 25 години искуство за нега на кожа со каталог од над 2,000 готови, докажани и стабилни формулации подготвени да го додадат CBD маслото по ваш избор. Нудиме широк спектар на CBD опции за нега на кожата, како што се CBD серуми, креми за очи и производи против стареење. Дозволете нашиот експертски тим за формулации за нега на кожата CBD да ви помогне да го прилагодите вашиот производ користејќи уникатни состојки.

Готови производи за големопродажба на CBD Трговија на големо со CBD мелеми, креми и теми

Ние нудиме широк спектар на локални производи за CBD, од мелеми и креми до серуми и лосиони за канабидиол. Имаме достапни и целосен спектар (помалку од 0.3% THC), како и 0.0% опции без THC. Ние користиме само најквалитетни органски состојки како што се есенцијални масла и други ботанички производи од растително потекло за да ги направиме нашите актуелни CBD производи. Сите теми за CBD се произведени во нашите капацитети со сертификат ISO 9000/GMP и се темелно тестирани за стабилност и точност. Достапни се целосно приспособливи опции - додадете различни канабиноиди и терпени во која било формулација на производот.

Готови производи за големопродажба на CBD Трговија на големо CBD за јадење

Нудиме широк спектар на производи од коноп за јадење, од вегански мултивитамински гуми за џвакање и бонбони/пастили до CBD гуми за џвакање, нане и чоколади со CBD. Нашите партнери за производство на CBD на големо се строго GMP и сите јадења се внесуваат и не се обложени. Прилагодени опции достапни за сите јадења.

Готови производи за големопродажба на CBD Трговија на големо со капки и тинктури CBD масло

Нашите капки и тинктури за големопродажба на CBD се формулирани со користење на најквалитетни органски состојки како што се MCT масло, масло од семе од коноп, маслиново масло или масло за превоз по ваш избор. Прилагодете ги тинктурите со додавање на вкусови, терпени и канабиноидни изолати или дестилат. Дозволете нашиот стручен тим да ви ги препорача најпродаваните вкусови, моќи и формули.

Готови производи за големопродажба на CBD Трговија на големо CBD Тематски закрпи

Нашите тематски закрпи за CBD на големо се произведени со GMP со уникатен патентиран систем за испорака за да се обезбеди максимална апсорпција. Ние го комбинираме нашето масло за големопродажба на CBD со состојки како што се лидокаин и ментол за да ги насочиме болките и воспалението. Големината на патеката на CBD ќе се разликува врз основа на моќта и другите дополнителни состојки. Достапни се опции за CBD со целосен спектар и CBD без THC.