МЕК ГЕЛИ CBN на големо

 

МЕК ГЕЛИ CBN на големо

 

МЕК ГЕЛИ CBN на големо

СТАНЕТЕ КЛИЕНТ НА ​​ГОЛЕМО ПРОДАЖБА B2B CBD

Наша големопродажба CBN Меки капсули со гел се достапни во концентрации на канабиноиди од 5 mg во рефус, бели (без етикета) и готови производи со приватна етикета. Канабинол (CBN) е високо ценет канабиноид поради неговата палета лековити придобивки што ја вклучуваат неговата ефикасност како средство за спиење, регулирање на имунолошкиот систем и неговата улога во „ефектот на опкружувањето“.

  • Формулиран со корен од валеријана и камилица
  • Високо природна формулација
  • Формулиран за максимална биорасположивост

Состојки: Кокосово масло (MCT), лецитин од сончоглед, екстракт од коноп (канабинол) екстракт од корен од валеријана, екстракт од камилица, бета-кариофилен, сорбинска киселина, школка од желатин (желатин, растителен глицерин, вода)

Трговија на големо CBN капсули

Нарачајте сега!
Се вчитува компонентата...

Податоци за производот
CBN меки гелови

Опсег на CBD: 0.03% (по маса)
Опсег на CBN: 5 mg по мек гел
Опсег на THC: 0% THC
Целосен спектар: Не
Боја: Мек гел со светло до средно златен тон
изглед: Црна мека гел капсула
Содржи терпени: Не

Рок на траење: 18 месеци неотворено
Начин на чување: Ладно и суво, под 30°C, избегнувајте директна сончева светлина

Бела (не) ознака: MOQ: 3,000 парчиња - спакувани 30 по шише во 75cc бели HPDE шишиња
Приватна ознака: MOQ: 15,000 парчиња - спакувани 30 по шише во 75cc бели HPDE шишиња